KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckningar 16229071
nr 1622 9071
Per Landström
(1910-1999), Sverige
Tuschteckningar, Signerade, daterade 1935, Adolf Fredriks kyrka/Fjällgatan. Bildmått: 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x29 cm
Per Landström, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 maj 2024
kl 20:35:43
22/5 14:12:12
100 kr
25/5 14:29:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Per Landström
Läs mer om Per Landström